Categories Lajme

VIDEO\ “Si te ‘Pylli i Lirisë’”, Ilir Meta e nis të dielën në shoqërinë e kuajve

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka postuar një video mëngjesin e sotëm ku shfaqet pranë kuajve, si në një skenë te filmi “Pylli i lirisë”

Ai citon një shprehje për kuajt, teksa uron një të diel të bukur.

“‘Kënaqësia më e madhe që vjen prej të qëndruarit me kuajt, është vendosja në kontakt me elementët e rrallë të hijeshisë, bukurisë, shpirtit dhe lirisë’- Sharon Ralls Lemon. Ju uroj një të diel të bukur miq”, shkruan Meta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Izoloi gruan në banesë me kamera sigurie, Gjykata e Apelit merr vendimin për 34-vjeçarin

Gjykata e Apelit të Tiranës ka refuzuar kërkesën për liri të 34-vjeçarit Asqeri M. i…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Gjendet pa jetë në shtëpi 54 vjeçari në Lezhë

Një burrë 54 vjeç u gjet pa jetë sot në shtëpinë e tij. Ngjarja ndodhi…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Atë që ka për detyrë ta bëjë shteti, banorët e Vranishtit e bëjnë me lekët e tyre

Ndërsa të gjithë fshatrat vuajnë shpopullimin dhe i janë dorëzuar këtij fati, krejt e kundërta…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Sëmundjet tumorale po shtohen me shpejtësi, mjekët thirrje për rivendosjen e ligjit antiduhan

Sëmundjet tumorale po prekin gjithnjë e më shumë njerëz dhe për fat të keq dhe…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Ekzekutori ishte djali! Policia e Durrësit zbardh vrasjen e 50-vjeçarit: E gjithë familja e përfshirë…

Policia e Durrësit zbardh vrasjen e 50-vjeçarit Pëllumb Meta. Duket se ekzekutori i babait nuk…

LEXO ME SHUME