Categories Lajme

Ylli i Donald Trump në bulevardin Hollywood ka qenë pre e shumë sulmeve së fundi

Ylli i Donald Trump në bulevardin Hollywood ka qenë në qendër të vëmendjes këtë javë. Një herë u shkarravit me stilolaps të zi dhe më pas iu hodh gjak i rremë.

Megjithatë, policët nuk po marrin masa për këto veprime që ndodhin në mes të rrugës.

Burimet pranë TMZ tregojnë se pavarësisht nga sulmet e shumta ndaj yllit të Presidentit, Departamenti i policisë në Los Anxhelos nuk do të rrisë patrullimin.

Thuhet se nuk ka fuqi punëtore të mjaftueshme për të mbrojtur një yll individual, por policët kanë vendosur një kamera për të monitoruar zonën aty.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME