Categories Lajme

Zhduku familjen për të dashurën, dalin pamjet kur babai ngarkon trupat e pajetë në makinë

Detaje të reja janë publikuar rreth një prej rasteve më makabre dhe gjakftohtë të vrasjeve në SHBA.

Vetëm pak muaj më parë, mediat raportuan për Chris Watts i cili i mori jetën bashkëshortes së tij shtatzënë dhe dy vajzave të vogla.

Pas vrasjes, ai e varrosi gruan në një varr të cekët ndërsa dy vajzat u gjetën të zhytura në dy cisterna nafte në vendin ku ai punonte.

Ndërkohë tashmë është publikuar një video e marrë nga kamerat e sigurisë që tregojnë se si Chris i ngarkoi një e nga një trupat e pajetë të familjes së tij në një kamionçinë.

Pamjet janë marrë më 13 gusht pasi ai kreu me gjakftohtësi vrasjet.

Pamjet tregojnë Watts-in duke e afruar kamionçinën drejt garazhit ku kishte edhe truat e gruas së tij Shanann dhe vajzave, Bella, 4-vjeç dhe Celeste, 3-vjeçare.

Me pas ai u drejtua për një fushë nafte ku i fshehu dhe i deklaroi si të humbura.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

U konfliktuan fizikisht dhe dëmtuan dhomat e zhveshjes pas ndeshjes, procedohen penalisht 4 futbollistët

U konfliktuan fizikisht dhe dëmtuan ambientet e dhomave të zhveshjes, pas përfundimit të ndeshjes së…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

I ati i vrau nënën, vajza e Gjyljeta Ukella prin protestën me qindra qytetarë në Kosovë

Organizatat e shoqërisë civile në Pejë zhvilluan një marshim protestues paqësore në shenjë revolte ndaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Kukës,Identifikohet dhe procedohet penalisht autori i dyshuar i një rasti zjarrvënieje në fshatin Tejmollë

Kukës,Identifikohet dhe procedohet penalisht autori i dyshuar i një rasti zjarrvënieje në fshatin Tejmollë. Specialistët…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

EMRI/ Ra nga çatia, humb jetën punëtori shqiptar në Itali

Një punëtor shqiptar ka humbur jetën pasditen e djeshme në Itali, si pasojë e një…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

U arrestua vetëm pas vdekjes së 24-vjeçares, gjykata merr vendimin për shoferin e dehur që aksidentoi 6 anëtarët e familjes

Gjykata e Elbasanit ka caktuar masën e sigurisë “arrest në burg” për Jetmir Dacin, i…

LEXO ME SHUME