Categories Showbiz

Zyrtarizon lidhjen, Eneda Tarifa publikon foton e parë me partnerin

Këngëtarja Eneda Tafia dhe basketbollisti Gent Lasku e kanë zyrtarizuar lidhjen në Instagram. Dyshja janë bashkë prej disa kohësh, por kanë zgjedhur ta shijojnë fillimin e lidhjes së tyre larg vëmendjes së mediave rozë, duke mos bërë asnjë postim dhe duke mos folur për romancën e tyre.

Megjithëse ishin parë disa herë në publik bashkë, ata nuk kishin postuar asnjë foto si çift dhe online gjendeshin vetëm foto të tyre të shkrepura nga paparaci.

Ndërsa sot, Eneda vendosi të thyejë akullin dhe të publikojë foton e parë me partnerin. Ata duket se po shijojnë temperaturat e larta në plazh, në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe prej andej kanë ndarë postimin e parë si çift.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME