Categories Kuriozitete

15 foto të cilat vështirë se do t’i besoni që janë reale

Njerëzit e apasionuar pas fotografisë e dinë sesa e vështirë është të kapësh imazhin perfekt. Mirëpo, jo të gjithë e kanë aftësinë të bëjnë foto të bukura. Në fakt mund të ndodhi edhe krejt rastësisht që të shkrepësh një foto të bukur, por vështirë se mund ta besosh që është e vërtetë, domethënë pa Photoshop. Në ditët që jetojmë, çdo gjë është dyshuese, mirëpo këto foto janë reale dhe janë shkrepur në momentin e duhur.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Kuriozitete

“Po të divorcoj”, Princesha e Dubait i jep fund martesës me një mesazh online

Pas më shumë se një viti martesë dhe pas gati dy muajsh nga sjellja në…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Enjte 30 Maj 2024

Dashi Sot është një ditë e mirë për të lindurit e kësaj shenje. Shfrytëzojeni pasi…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

ZBULIMI/ Shkencëtarët mund të kenë zgjidhur misterin e piramidave të Egjiptit

Shkencëtarët mendojnë se kanë zgjidhur misterin e mënyrës se si 31 piramida, përfshirë kompleksin e…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Diel 19 Maj 2024

Dashi Dite shume e trazuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje.…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Mërkurë 15 Maj 2024

Dashi Këtë ditë duhet të mendoni që të ndryshoni garderobën tuaj: rrobat që nuk i…

LEXO ME SHUME