Categories Lajme

26-vjeçarja nga Librazhdi dërgohet në gjendje të rëndë në spital, tentoi t’i japë fund jetës

Një vajzë e re nga fshati Dorëz i Librazhdit ka tentuar që t’i japë fund jetës.

Mësohet se 26-vjeçarja me iniciale A.H në momentin që tentoi të vetëvarësh, u pikas nga familjarët. Mënjëherë ajo është dërguar në spitalin e Elbasanit për të marrë ndihmë mjekësore.

Gjëndja shëndetësore e të resë është kritike, ndërkohë që nuk dihet se cilat ishin arsyet që e çuan të renë të tentonte vetëvarjen.

Në pyetje po merren familjarët e saj nga policia në mënyrë që të zbardhen detaje nga ngjarja

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME