Categories Lajme

A janë të sakta listat që policia e shtetit ka nxjerrë?

Para dy ditëve policia e shtetit ka nxjerrë një listë në të cilën ishin të listuar persona me rrezikshmëri të lartë, të cilët janë ende në kërkim nga policia.

Por në redaksinë e Vlora News ka ardhur një mesazh nga njëri nga personat e kërkuar, i cili thotë se ai po e kryen dënimin për krimin që ka bërë në një burg në Greqi. Personi në fjalë është Apostol Bucaj.

Mesazhi i dërguar nga personi në fjalë:

Për këtë rast ka shkruar edhe një i afërm i Apostolit që thotë sërish të njëjtën gjë, që Apostol Bucaj po vuan dënimin në një burg të Greqisë.

Mesazhet e të afërmit të Apostolit:

A janë të sakta këto lista? Apo duhet bërë një përditësim i sistemit? Kjo ngelet për t’u parë…

 

 

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME