Categories Lajme

Aksident tragjik në Itali , gruaja përplas për vdekje vajzën e saj 7-vjeçare

Dramë në Casalnuovo, në provincën e Napolit në Itali. Një vajzë 7-vjeçare humbi jetën pasi u përplas nga makina e drejtuar nga nëna e saj.

Vajza e vogël ka ndërruar jetë menjëherë.

Gruaja, e hipur në një Audi A3, duke u kthyer mbrapsht, humbi kontrollin e makinës, duke përplasur vogëlushen dhe një të njohuren e saj. Kjo e fundit shpëtoi pa dëmtime.

Fillimisht u përfol për një makinë pirate. Karabinierët po verifikojnë pse disa dëshmitarë raportuan këtë version.

Hipoteza është se ata u përpoqën të mbronin gruan.

Trupi dhe automjeti u sekuestruan me urdhër të magjistraturës së Nolës

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Djali i madh thuri planin! Vrasja dhe groposja e Pëllumb Metës nga tre fëmijët, zbulohet motivi i krimit. Hyseni i premtoi Hygertës se nëse merrte autorësinë…

21:59 – 03.03.24gsh Hetuesit në Durrës po kalojnë në sitë të imët të gjithë elementët…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Përgatituni për një javë me shi dhe borë, ja si do të jetë moti për 5 ditët e ardhshme

Vendi ynë gjatë kësaj jave do të dominohet nga kushte atmosferike të paqëndrueshme. Ditën e…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Aksident në Lushnjë, makina përplas një endacak dhe largohet me shpejtësi nga vendngjarja

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në në aksin rrugor Tre urat – Garbjan,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Plagosen me armë zjarri dy të rinj shqiptarë në Itali

Dy të rinj shqiptarë, të dy 26 vjeç, janë plagosur me armë zjarri në Itali,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Shpërthimi në biznesin e deputetit socialist të Lushnjes, ish-drejtoresha e Tatimeve: Ky është krim shtetëror

Para dy ditësh në Lushnjë ndodhi një shpërthim, ku humbën jetën babë e bir dhe…

LEXO ME SHUME