Categories Showbiz

Bebe Rexha e emocionuar: Dua, tashmë kemi fituar – vajza shqiptare mos ndaloni së ndjekuri ëndrrën

Bebe Rexha është gëzuar jashtëzakonisht shumë që ajo dhe Dua Lipa janë nominuar për Grammy, e edhe më shumë e gëzon fakti se të dyja janë shqiptare.

Në një postim në Twitter ajo ka shkruar se tashmë ato kanë fituar, derisa ka bërë thirrje për të gjitha vajzat shqiptare dhe atyre në botë, që të mos ndalen për të realizuar ëndrrat e tyre, transmeton Koha.net.

“Dy vajza shqiptare të nominuara për 2 Grammy. Në zemrën time tashmë kemi fituar. Për të gjithë vajzat shqiptare, dhe të gjitha vajzat në botë, gjithçka është e mundur, vazhdoni të ndiqni ëndrrat dhe të thyeni formën”, ka shkruar ajo.

Bebe Rexha e Dua Lipa janë në garë për Artisten më të mirë, kurse Lipa edhe për vallëzimin më të mirë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME