Categories Showbiz

Besi tregon na ndoqi policia e Kosovës kur ktheheshim për në Shqiperi

Bes Kallaku ka treguar sot një histori të vjetër por vërtet të pabesueshme që i ka ndodhur gjatë një udhëtimi. Aktori i humorit tregoi sot në “BECAFFEE” se po kthehej bashkë me këngëtaren Eneda Tarifa dhe kolegun Salsano Rrapi nga Ferizaj i Kosovës për në Shqipëri.

Në timon ishte Salsano dhe po ecte me shpejtësi aq të madhe, saqë nuk e pa makinën e policisë që po i ndiqte nga pas. Pasi evektivët i ndaluan, Salsano rrezikoi t’i hiqej patenta dhe Besi, si për ta ç’tensionuar situatën shpiku një nga ato historitë e tij, për policinë.

“Të lutem se jemi artistë, jemi me urgjencë se Eneda e ka djalin sëmurë dhe duhet të ikim”.

Por efektivi e njihte mjaft mirë këngëtaren dhe e dinte që ajo nuk kishte djalë por vajzë:

“Që po më gënjen se është sëmurë e di por po më gënjen që e ka dhe çun se unë e di që ka vajzë (çikë)”.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME