Categories Lajme

Bie në humnerë mjeti me dy punonjës të Bashkisë Librazhd

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur sot në Librazhd. Një makinë me dy punonjës të bashkisë, që po shoqëronte një fadromë që merrej me zhbllokimin e rrugëve, ka rënë në humnerë.

Por fatmirësisht dy punonjësit ia kanë dalë të hidhen nga mjeti sapo panë që ai po rrëzohet. Raportohet se ata kanë marrë plagë në trup, por gjendja e tyre është e qëndrueshme dhe jashtë rrezikut për jetën. Paraprakisht dyshohet se mjeti ka rrëshqitur si pasojë e pranisë së akullit në rrugë.

 

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

I nxehti afrikan ‘pushton’ Shqipërinë, temperaturat do të arrijnë deri në 43°C

Këtë javë vendi ynë pritet të përjetojë “ferrin mbi tokë” me temperatura tepër të larta…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Arrestohet 20-vjeçari i shpallur në kërkim për trafik droge në Durrës

Është arrestuar një 20-vjeçar në Durrës. Orito Mema banues në Durrës,akuzohet për veprën penale “Prodhimi…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Greqi/ Vdes nga vapa 23-vjeçari shqiptar me aftësi të veçanta, arrestohen prindërit e tij

Në Greqi një 23-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë për shkak të temperaturave të larta. Mediat…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Pas radhës kilometrike të mjeteve, hiqet përkohësisht pagesa në autostradën Thumanë-Kashar

Pas skandalit të mëngjesit të sotëm me trafikun kilometrik nga aksi Thumanë-Kashar, mësohet se është…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vihen nën kontroll flakët në Llogara, drejtori i zjarrfikëses: Zjarri patjetër që ka dorën e njeriut

Zjarri që ra pasditen e djeshme në Llogara është vënë nën kontroll, ndërsa po punohet…

LEXO ME SHUME