Categories Showbiz

Flori Mumajesi bëhet nostalgjik dhe shpërndan foton, ja si dukej ai 6 vjeç (Foto)

Kantautori i njohur dhe i dashur për të gjithë shqiptarët duke se është bërë nostalgjik dhe i është kthyer kujtimeve të fëmijërisë.

Flori Mumajesi ka reaguar në llogarinë e tij “Instagram” një foto nga fëmijëria e tij. Në foto këngëtari duket se ka hipur në një kalë lodër dhe tregon 6 gishta.

“Kush është rrit n’kombinat e njeh mirë këtë kalë”, shkruan këngëtari në “Instastory”. Siç shihet edhe në foto këngëtari nuk ka ndryshuar thuajse fare dhe ruan po të njëjtin shikim.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Xhensila Myrtezaj tregon momentet jo të mira që kaloi dhe ndihmën nga psikologia

Edhe pse nuk e kanë konfirmuar publikisht divorcin mes tyre, as arsyet dhe as lajmet…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME