Categories Showbiz

Big Mama rrëfen momentet më të sikletshme: Më ra parukja nga koka, “Më plasi fustani në mes të dasmës”

Big Mama, këngëtarja që ka vetëm pak ditë që i ka dhënë fund rrugëtimit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri ishte e ftuar sot në “Ftesë në 5”. Ajo ka rrëfyer një nga momentet më të sikletshme në dasma, një prej të cilave është rënia e parukes nga koka.

Big Mama:Unë gjithë siklete jam, më plas fustani në mes të dasmës. Këtë sezon i kam pasur flokët e shkurtra se i dogja duke i  ngjyrosur cdo ngjyrë dhe verës nuk mund të shkoja çdo ditë në parukeri se çdo ditë shkoja në dasma dhe gjeta një mënyrë, gjeta një paruke që e vendosja në kokë dhe direkt në dasëm.

Duke qenë se nuk jam si këngëtarët që rrinë në skenë, unë futem në skenë. Te ne kërcejnë më shumë valle dhe mundohem të kaloj dhe më ra parukja. S’kisha cfarë të bëja, mora paruken e fillova të kërcej me paruke. Top Channel

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Sara reagon për herë të parë pasi u zbulua shtatzënia. Poston videon e ëmbël!

Sara Gjordeni dhe Bardhi do të bëhen prindër për herë të parë. Lajmi fillimisht u…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Langaraq! Shaheni nga gratë dhe pastaj bëheni vëllezër”- Debat i ashpër mes Julit dhe Romeos

Aktori Romeo Veshaj dhe Julian Deda kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin në orët e para…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Klodian Duro “shpërthen” keq ndaj Julian Dedës dhe Arbër Hajdarit

Ish-futbollisti i kombëtares, Klodian Duro, ka shënjestuar opinionistin e “Big Brother Vip”, Arbër Hajdarin dhe…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Si u vetëquajta “Ceke”?, Sejfulla Myftaraj: Kush më mbajti në Berat…

Aktori dhe komediani i njohur shqiptar Sejfulla Mytaraj i njohur nga të gjithë si Cekja…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Meritoni i kërkon falje Rikes me një letër

Ditën e djeshme në BBVIP, banorët kanë shkruar letra drejtuar njëri-tjetrit. Meritoni zgjodhi t’i shkruante…

LEXO ME SHUME