Categories Lajme

Bjordi-Më penalizoi mosha, nuk e kam atë energjinë që kam pasur

Bjordi doli nga shtëpia e Big Brother Vip si më pak i pëlqyeri nga publiku. Ai nuk kishte biletë vajte-ardhje.

Në studio ai tha se gjëja që e penalizoi është energjia e vakët, për shkak të moshës.

Bjordi: E shijova, por mbase nuk ishte edicioni im. Do e provoj te Big Brother Vip3. (Qesh)

Zhaklin: Publiku don këto banorët që bëjnë zhurmë dhe debate. Bjordi është natyrë e mrekullueshme dhe ka shumë etikë. Ai hyri pak me vonesë, kur banorët i kishin bërë strategjitë e tyre. Më vjen keq që doli.

Bjordi: Aty brenda është 200 përqind ndryshe. Nuk e di pse. Mendoja se mund të ndikoja pozitivisht aty, por kishte shumë tension. Është edicion shumë i fortë dhe interesant. Kam qenë  shumë i ngarkuar dhe nuk e kam më atë fuqinë që kam patur. Tea e rivlerësova, e pash ndryshe brenda. E pash lojtare të fortë dhe të matur. Të gjithë janë shumë ndryshe. Nuk e keni idenë sesi është aty brenda. Ka një tension të padukshëm që i shtyn njerëzit të luajnë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME