Categories Lajme

Blendi Gonxhe emërohet drejtori i ri i Patentave

Ish-nënkryetari i Bashkisë  Tiranë  në  kohën e Edi Ramës, Blendi Gonxhe, është  emëruar në  postin e drejtorit të  Përgjithshëm të  Transportit Rrugor apo siç njihet ndryshe Drejtoria e Patentave.

Gonxhe pason në  këtë  detyrë  Arben Isarajn, i cili dha dorëheqjen pas arrestimit të  vëllait të tij për drogë  dhe armëmbajtje pa leje. Me ardhjen e Erion Veliajt në  Bashkinë  Tiranë , Blendi Gonxhe mbante detyrën e drejtorit të  Parqeve dhe Rekreacionit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Izoloi gruan në banesë me kamera sigurie, Gjykata e Apelit merr vendimin për 34-vjeçarin

Gjykata e Apelit të Tiranës ka refuzuar kërkesën për liri të 34-vjeçarit Asqeri M. i…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Gjendet pa jetë në shtëpi 54 vjeçari në Lezhë

Një burrë 54 vjeç u gjet pa jetë sot në shtëpinë e tij. Ngjarja ndodhi…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Atë që ka për detyrë ta bëjë shteti, banorët e Vranishtit e bëjnë me lekët e tyre

Ndërsa të gjithë fshatrat vuajnë shpopullimin dhe i janë dorëzuar këtij fati, krejt e kundërta…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Sëmundjet tumorale po shtohen me shpejtësi, mjekët thirrje për rivendosjen e ligjit antiduhan

Sëmundjet tumorale po prekin gjithnjë e më shumë njerëz dhe për fat të keq dhe…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Ekzekutori ishte djali! Policia e Durrësit zbardh vrasjen e 50-vjeçarit: E gjithë familja e përfshirë…

Policia e Durrësit zbardh vrasjen e 50-vjeçarit Pëllumb Meta. Duket se ekzekutori i babait nuk…

LEXO ME SHUME