Bota

Burrë në Tajlandë shpëton qenin nga përmbytja (Video)

Një burrë shpëton qenin nga përmbytja. Pa një përmbytje në Tajlandë në provincën Chiang Rai, ku shiu i rëndë mbuloi tokën dhe detyroi që shumica e njerëzve të largohen nga shtëpitë, në mesin e tyre ishte edhe një qen, transmeton lajmi.net.

Theerachot Homjom shpëtoi krijesën e pafat nga shiu i rrëmbyeshëm, në Tajlandën veriore të dielën në mëngjes. Shiu shkaktoi disa dëme materiale, por Theerachot dhe qeni i tij shpëtuan.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: