Categories Bota, Lajme

Vdes aktorja Robin Bernard, trupi i saj u gjet në një fushë, mister shkaqet e vdekjes

Aktorja Robin Bernard, e njohur për rolin e saj në General Hospital, ka vdekur në moshën 64-vjeçare dhe detajet rreth vdekjes së saj janë misterioze.

Policia zbuloi trupin e pajetë të aktores në një fushë në San Jacinto, Kaliforni të martën, sipas RadarOnline. Qyteti i vogël ndodhet pothuajse 3 orë larg Los Anxhelosit dhe fusha ku u zbulua ndodhet pranë një rezidence që i përkiste aktores.

Policia është dërguar në vendngjarje pas një telefonate dhe ora e vdekjes së saj është shënuar në 4:05 të mëngjesit, sipas njoftimit.

 

Gjurmët e gishtërinjve të Robin Bernardit ndihmuan ekzaminuesin mjekësor të qarkut ta identifikonte atë. Megjithatë, RadarOnline.com theksoi se kjo është procedurë standarde dhe se të gjithë identifikohen ose nga shenjat e gishtave ose nga ID e tyre.

 

Një autopsi është caktuar për sot dhe rezultatet e toksikologjisë mund të zgjasin disa javë. Për momentin, shkaku i vdekjes nuk është përcaktuar.Aktorja luajti në 145 episode të General Hospital nga viti 1984 deri në 1990. Bernard gjithashtu u shfaq në Betty Blue (1986), Diva (1981) dhe Roselyne et les lions (1989), ndër të tjera.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Pas radhës kilometrike të mjeteve, hiqet përkohësisht pagesa në autostradën Thumanë-Kashar

Pas skandalit të mëngjesit të sotëm me trafikun kilometrik nga aksi Thumanë-Kashar, mësohet se është…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vihen nën kontroll flakët në Llogara, drejtori i zjarrfikëses: Zjarri patjetër që ka dorën e njeriut

Zjarri që ra pasditen e djeshme në Llogara është vënë nën kontroll, ndërsa po punohet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Detaje/ Euro, blloqe dhe telefona, çfarë iu sekuestrua Beqajt dhe bashkëpunëtorëve pas kontrollit në banesë dhe zyrë

Pas më shumë se një viti hetimesh, ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj është vënë sot…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

SPAK rëndon pozitën e ish-kryebashkiakut Jorgo Goro, sekuestrohen 4 ha tokë në Himarë

Rëndohen akuzat ndaj Jorgo Goros, tashmë në burg. Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Tentuan të trafikonin kokainë nga Amerika Latine, si ranë në pranga 3 shqiptarët në Itali

Një tjetër goditje e rëndësishme ndaj trafikut të drogës është kryer Guardia di Finanza e…

LEXO ME SHUME