Categories Showbiz

Braçe poston foton me Kodhelin: Kemi një bilanc pune për të bërë

Deputeti socialist Erion Brace ka postuar në rrjetin social “Instagram” një foto ku duket përkrah koleges së tij, Mimi Kodhelit.

Kështu ka zgjedhur t’i urojë deputeti ndjekësit e tij për festat, ndërsa ka shtuar se tanimë së bashku me Kodhelin kanë një bilanc pune për të bërë.

“Sesioni u mbyll. Gëzuar festat nga Mimi dhe unë! Kemi një bilanc për të bërë, do e ndajmë me ju”, shkruan Brace përmbi fotos.

a.s.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME