Categories Lajme

DEL VIDEO: Alma Arrazi me fëmijët pranë lumit të Bunës, momentet e fundit para aktit të tmerrshëm

Ngjarja e rëndë në Shkodër, ku vdiqën nëna 39-vjeçare Alma Arrazi bashkë me fëmijë e mitur ka tronditur mbarë opinionin publik. Ende nuk ka një version zyrtar nga organet hetuese që vijojnë të punojnë për të zbardhur të vërtetën e flijimit të saj me të vegjëlit.

Së fundmi, janë publikuar momentet e fundit të 39-vjeçare me tre fëmijët e mitur. Pamjet e publikuar nga Ora Neës tregojnë qetësinë e tyre para aktit të tmerrshëm, teksa janë pranë lumit të Bunës. Ajo shfaqet me vajzën dhe djalin në dorë, ndërsa vajza tjetër i ndjek nga pas.

Ndërkaq, një person tjetër me fëmijë duket se e përshëndet para se kamerat e sigurisë mos ta filmojnë më. Kujtojmë që sot ka dalë një tjetër pistë hetimi, që dyshohet se Alma Arrazi nuk është hedhur nga ura e Bunës me fëmijët, por është futur në lumë në këmbë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Pas radhës kilometrike të mjeteve, hiqet përkohësisht pagesa në autostradën Thumanë-Kashar

Pas skandalit të mëngjesit të sotëm me trafikun kilometrik nga aksi Thumanë-Kashar, mësohet se është…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vihen nën kontroll flakët në Llogara, drejtori i zjarrfikëses: Zjarri patjetër që ka dorën e njeriut

Zjarri që ra pasditen e djeshme në Llogara është vënë nën kontroll, ndërsa po punohet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Detaje/ Euro, blloqe dhe telefona, çfarë iu sekuestrua Beqajt dhe bashkëpunëtorëve pas kontrollit në banesë dhe zyrë

Pas më shumë se një viti hetimesh, ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj është vënë sot…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

SPAK rëndon pozitën e ish-kryebashkiakut Jorgo Goro, sekuestrohen 4 ha tokë në Himarë

Rëndohen akuzat ndaj Jorgo Goros, tashmë në burg. Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Tentuan të trafikonin kokainë nga Amerika Latine, si ranë në pranga 3 shqiptarët në Itali

Një tjetër goditje e rëndësishme ndaj trafikut të drogës është kryer Guardia di Finanza e…

LEXO ME SHUME