Categories Lajme

Detaje nga ngjarja në Kavajë/ Gosa e goditi me thikë pas shpine, Rexha i shtrirë e qëlloi me armë

Konflikti mes dy personave sot në qytetin e Kavajës ka përfunduar me vdekjen e të dyve. Policia raporton se dy viktimat janë Edmond Gosa me origjinë nga Kavaja, ndërsa tjetri me origjinë nga Kukësi, i quajtur Altin Rexha.

Gazeta Shqip mëson se konflikti mes tyre ka qenë i hershëm dhe nuk ishte hera e parë që kishin zënka. Kohë më parë Rexha e ka zënë në pritë me persona të tjerë Edmond Gosën.

Burimet për GSH bëjnë të ditur se në konfliktin e sotëm ka qenë Gosa i cili e ka goditur me thikë pas shpine fillimisht Altin Rexhën.

Ky i fundit pasi ka rënë në tokë, ka nxjerrë armën që mbante me vete dhe e ka qëlluar për vdekje Edmond Gosën.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME