Categories Lajme

Dhërmi, IKMT nis vendosjen e eksplozivit në hotelin e mikut të Fredi Belerit

Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit dhe policia mëngjesin e kësaj të enjte janë të vendosur pranë hotelit ku pritet që të bëhet shembja me eksploziv.

Shembja e hotelit do të bëhet me shpërthim të kontrolluar dhe pse akoma nuk ka një afat kur do të ndodhë shpërthimi, vetëm se sot pritet të nisë puna për hapjen e vendeve ku do te vendoset eksplozivi. Ndërkaq kujtojmë se hoteli është në pronësi të Fjorentin Belit, mik i Fredi Belerit. Hoteli është ngritur anës detit në zonën e Dhërmiut.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME