Categories Showbiz

Don Xhoni martohet në fshehtësi me modelen ruse?

Don Xhoni është kthyer në një ndër reperët për publikun shqiptar, por jo vetëm. Ai ka tërhequr vëmendjen dhe jashtë vendit, konkretisht të një modeleje bukuroshe ruse, Ariana Lirey. Vajza ka bërë gjeste të ndryshme për reperin, por as ai nuk i është treguar indiferent. Në rrjet kanë qarkulluar shpesh biseda romantike mes tyre, madje Ariana e quan “burri im”.

Së fundmi, ajo ka bërë një postim për ndjekësit e saj dhe në fund të shkrimit ka shkruar “Nga Ariana Isufi”. Isufi është mbiemri i Don Xhonit, Xhonatan Isufi. Shkrimin e ka postuar dhe reperi, madje ai e ka vënë me një shigjetë emrin e saj me mbiemrin e tij. Kjo ka nxitur dyshimet se dyshja mund të jenë martuar në fshehtësi. Megjithatë, ekziston mundësia që kjo të jetë vetëm një lojë e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

“Maksimumi që unë mund të ofroj”, Alban Skënderaj jep lajmin e bukur për të gjithë fansat e tij

Alban Skënderaj ka realizuar një koncert recital më parë, ndër artistët e pakët shqiptarë që…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Besi dhe Xhensila nën hetim? Avokatja: Divorci, manovër për të shpëtuar pasurinë

Prej disa ditësh, rrjeti po zien sërish pas lajmit se Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj,…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Jam mbesa e Dritëroit, e kam xhaxha…” / Si përfundim, kjo është lidhja biologjike mes Ilnisës dhe Dritëro Agollit!

Shpesh herë Ilnisa është shprehur se është mbesa e Dritëro Agollit dhe e ka xhaxha…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Legalizimi i kanabisit, Albi: Lejimi mund të sjellë minimizim përdorimi (Video)

Pas sfidës që produksioni vuri përballë banorët e shtëpisë, kanë nisur debatet mes çifteve lidhur…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

BAFTA Awards 2024, lista e plotë me filmat dhe aktorët më të mirë të vitit të kaluar

BAFTA Awards 2024 – ngjarje kjo që nderon filmat dhe aktorët më të mirë të…

LEXO ME SHUME