Categories Showbiz

Dua Lipa e pandalshme, nominohet në dy kategori në “Brit Awards 2019”

Edhe vitin 2019 e ka nisur mbarë. Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa edhe këtë vit po vazhdon të jetë e angazhuar. Në foton e fundit të ndarë me ndjekësit, ajo bën të ditur se është nominuar në dy kategori në “Brit Awards 2019”.

Me projektet “One Kiss” dhe “IDGAF”, si video më të mira. “E nominuar në dy kategori…Çfarë, Faleminderit. 12 janari duket të jetë një prej librave. Ju dua, ju dua, ju dua shihemi atje”, janë fjalët e saj. Lipa edhe vitin e kaluar ka qenë e nominuar në evente të mëdha e cila deri më tani ka rrëmbyer çmime të shumta. Kujtojmë që, ceremonia e ndarjes së çmimeve BRIT Awards do të mbahet më 20 shkurt 2019.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Aksidentoi për vdekje motër e vëlla, lihet në burg modelja shqiptare

Modelja shqiptare Klevisa Ymeri që shkaktoi dy viktima në Kroaci do të vazhdojë të mbetet…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Xhensila Myrtezaj tregon momentet jo të mira që kaloi dhe ndihmën nga psikologia

Edhe pse nuk e kanë konfirmuar publikisht divorcin mes tyre, as arsyet dhe as lajmet…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME