Categories Showbiz

Dy ditë larg finales, fansat i dhurojnë banorëve spektakël me parashuta mbi shtëpinë e “Big Brother Vip”

Teksa na ndajnë vetëm dy ditë nga finalja e madhe e Big Brother Vip 2 katër finalistët mëngjesin e sotëm janë zgjuar në mënyrën më të bukur.

Disa parashuta fluturuan mbi shtëpinë më të famshme të momentit dhe secila parashutë mbante një mesazh për finalistët.

Të katër banorët u emocionuan kur panë parashutat dhe i përshëndetët me duar. Kujtojmë se e shtuna mbrëma do të jetë vërtet një natë magjike, plot emocione të forta dhe supriza.

Ishte vetë regjisori Eduart Grishaj i cili zbuloi pak nga këto supriza ku një prej tyre do të jetë dhe dasma madhështore e Luizit me Kiarën.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME