Categories Lajme

E pazakontë para Prokurorisë së Tiranës/ Po i zvarrisin hetimet, vajza nga Kolumbia proteston nudo

E pazakontë në Tiranë! Një shtetase kolumbiane ka protestuar sot para Prokurorisë së Tiranës nudo, për shkak të zvarritjes së hetimeve. Bëhet fjalë për Claudia Sofia Cameron Jaimes, e cila është kapur me 8 gram kanabis kur ka ardhur nga Kolumbia për në Shqipëri në Aeroportin e Rinasit.

Momentalisht, ajo është duke u hetuar me masën ‘Detyrim paraqitje’ dhe ka shkuar në Prokurorinë e Tiranës për të kërkuar pasaportën dhe mbylljen e procesit hetimor.

Ndërkohë, Prokuroria thotë që janë në pritje të akt-ekspertimit. Sakaq, mësohet se e reja ka ardhur në Shqipëri për të filluar punë në një lokal, por u ndalua në Rinas. Ajo ka pretenduar se është përdoruese, por deri akoma nuk ka dalë përgjigja e ekspertizës.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME