Categories Bota, Lajme

E rëndë, të miturat vrasin me thikë 12 vjeçaren në Gjermani, trupin e hedhin në pyll

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjermani ku një 12 vjeçare është vrarë me thikë nga dy vajza të tjera bashkëmoshatare.

Vajza u vra nga dy vajza 12 dhe 13 vjeç e konfirmuar nga policia në një konferencë për shtyp. Dy vajzat kanë pranuar krimin e kryer me plagë të shumta me thikë.

Luise ishte zhdukur të shtunën teksa po kthehej nga shtëpia e një shoku. Ajo u gjet e vdekur në një pyll të dielën.

Ende nuk dihen motivet e vrasjes, ndërsa për shkak të moshës, dy vajzat nuk do të arrestohen.

Dy vajzat e njihnin viktimën. Ato janë dyshuar si autore të mundshme të krimit pas kontradiktave të ndryshme në deklaratat që kanë dhënë gjatë marrjes në pyetje, të kryera nën mbikëqyrjen psikologjike dhe në prani të prindërve të tyre.

Dy vajzat e pranuan përfundimisht vrasjen dhe deklaratat e tyre u vërtetuan nga disa prova. Autoritetet shpjeguan se, duke pasur parasysh moshën e dy vajzave të reja, nuk mund të jepeshin detaje të mëtejshme për mënyrën e vrasjes. Kërkimet edhe për armën e vrasjes vazhdojnë.

E rëndë, të miturat vrasin me thikë 12 vjeçaren

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME