Categories Lajme

Emri/ I divorcuar dhe i braktisur nga fëmijët, 82 vjeçari gjendet në banesë pa jetë…

Një 82 vjeçar është gjetur i pajetë në banesën ku jetonte në lagjen numër 12 të qytetit të Korçës.

I moshuari i identifikuar si Skënder Kita, sipas të dhënave, jetonte prej vitesh i vetmuar në banesë, pasi ishte i divorcuar nga bashkëshortja dhe i braktisur nga fëmijët.

Ka qenë motra e tij e cila ka bërë kërkesë për ndihmë në komisariatin e Korçës pasi prej gati 1 muaji nuk kishte kontakt me të vëllain.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Aksident në Greqi, plagoset 62-vjeçari, makina tërheq zvarrë shqiptarin

Një 62-vjeçar me origjinë shqiptare mbeti i plagosur pas një aksidenti rrugor në zonën e…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

“Black out”, Microsoft: Preku mbi 8.5 milionë pajisje windows

Gjiganti Microsoft njoftoi se më shumë se 8.5 milionë kompjuterë në gjithë botën u përballën…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Zjarr në Lazarat\ Policia shoqëron pronarin e parcelës ku ranë flakët

Zjarrefikesit e Gjirokastres mengjesin e sotem morem njoftim nga Komisariati i Policise se ne vendin…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Me lot mirënjohjeje në sy, nënë e bijë rikthehen në “Shihemi në Gjyq”

Më 12 qershor 2022, “Shihemi në Gjyq” solli konfliktin dhe dhimbjen e Denisës dhe nënës…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Horoskopi ditor për SOT, e Hënë 22 Korrik 2024

Dashi Ata qe janë ne një lidhje do kalojnë një dite me te mire se…

LEXO ME SHUME