Categories Showbiz

Eni Vasili nuk e fsheh më, shfaqet për herë të parë në publik me të dashurin

Tre ditë më parë ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare Lorik Cana, ka prezantuar hapjen e Fondacionit Lorik Cana 5.

Në atë mbrëmje ishin të pranishëm personalitete të shumta nga bota e sportit, politikës, diplomacies dhe showbizit shqiptar.
Edhe Eni Vasili ka qenë një ndër të ftuarat e Lorik Canës, por ajo nuk ka shkuar vetëm. Për herë të parë partneri i saj e ka shoqëruar në një mbrëmje ku kishte të ftuar, media dhe kamera.

Sipas Panoramaplus, ai është një inxhinier që jeton në Londër prej shumë vitesh dhe është njohur me Enin në një mbrëmje miqsh të përbashkët. Ajo nuk ka pranuar të lërë Tiranën për t’iu bashkuar në Londër, por ai po. I ka lënë të gjitha dhe është kthyer në Shqipëri për t’iu prezantuar publikisht si partneri i gazetares Eni Vasili.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME