Categories Showbiz

“Është shumë herët për martesë”

Aktorja turke Alina Boz është fotografuar e vetme në mbrëmjen gala të filmit ‘Kaçamak”, pjesë e serisë “Karakomik Filmler”. Në një prononcim të shkurtër për gazetarët, ajo foli edhe për marrëdhënien me Mithat Can Ozer, djalin e këngëtares dhe producentes së njohur turke, Sezen Aksu. Aktorja e njohur në Shqipëri për rolin e “Hazal” në serialin “Fate të Kryqëzuara”, tha se gjithçka shkon shumë mirë në marrëdhënien e saj, por për martesën është herët të flitet.

“Gjithçka po shkon shumë mirë. Nëse do të ketë martesë do të dëgjoni, por aktualisht është shumë herët”, tha Boz. /tvklan.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Besi dhe Xhensila nën hetim? Avokatja: Divorci, manovër për të shpëtuar pasurinë

Prej disa ditësh, rrjeti po zien sërish pas lajmit se Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj,…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Jam mbesa e Dritëroit, e kam xhaxha…” / Si përfundim, kjo është lidhja biologjike mes Ilnisës dhe Dritëro Agollit!

Shpesh herë Ilnisa është shprehur se është mbesa e Dritëro Agollit dhe e ka xhaxha…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Legalizimi i kanabisit, Albi: Lejimi mund të sjellë minimizim përdorimi (Video)

Pas sfidës që produksioni vuri përballë banorët e shtëpisë, kanë nisur debatet mes çifteve lidhur…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

BAFTA Awards 2024, lista e plotë me filmat dhe aktorët më të mirë të vitit të kaluar

BAFTA Awards 2024 – ngjarje kjo që nderon filmat dhe aktorët më të mirë të…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Ikja jote më la pa frymë”, Eni Çobani humb njeriun e shtrenjtë

Një njeri shumë i shtrenjtë për Eni Çobanin është ndarë nga jeta. Juristja ka bërë…

LEXO ME SHUME