Categories Lajme

Foto\ Drejtuar Aku-së. Me shëndetin mos bëni lojra! Blen salsiçe te një market ne Vlorë, dhe i dalin të prishura

Me shëndetin mos bëni lojra! Blen salsiçe te një market ne Vlorë dhe i dalin të prishura, pavarësisht se nuk ishte pranë afatit të skadencës. Denoncimi i gazetares Afrovita Hysaj në rrjete sociale ndaj Aku-së.

Unë nuk e di se çfarë ia siguron gjithë këtë komoditet Anit të Aku-së… rast pas rasti, denoncim pas denoncimi dhe Ani ka harruar që ka në punë disa grupe që muuuund të punojnë jo vetëm për vjeljen e gjobave të pashkruara, por edhe të kontrollojnë ushqimet ndonjëherë.

Është çështje shëndeti, është çështje jete, është çështje që prek fëmijët…. vidhni sa të doni, pasurohuni sa të doni…Ama me shëndetin mos bëni lojra!

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Pas radhës kilometrike të mjeteve, hiqet përkohësisht pagesa në autostradën Thumanë-Kashar

Pas skandalit të mëngjesit të sotëm me trafikun kilometrik nga aksi Thumanë-Kashar, mësohet se është…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vihen nën kontroll flakët në Llogara, drejtori i zjarrfikëses: Zjarri patjetër që ka dorën e njeriut

Zjarri që ra pasditen e djeshme në Llogara është vënë nën kontroll, ndërsa po punohet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Detaje/ Euro, blloqe dhe telefona, çfarë iu sekuestrua Beqajt dhe bashkëpunëtorëve pas kontrollit në banesë dhe zyrë

Pas më shumë se një viti hetimesh, ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj është vënë sot…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

SPAK rëndon pozitën e ish-kryebashkiakut Jorgo Goro, sekuestrohen 4 ha tokë në Himarë

Rëndohen akuzat ndaj Jorgo Goros, tashmë në burg. Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Tentuan të trafikonin kokainë nga Amerika Latine, si ranë në pranga 3 shqiptarët në Itali

Një tjetër goditje e rëndësishme ndaj trafikut të drogës është kryer Guardia di Finanza e…

LEXO ME SHUME