Categories Showbiz

Ja kush e shoqëron Shakirën me pushime në Miami Beach

Ashtu si Gerard Pique i cili ka vendosur të relaksohet pas zhurmës mediatike me ish-in e tij dhe me lidhjen e tij të re, edhe këngëtarja kolumbiane Shakira ka vendosur të bëjë të njëjtën gjë.

Jo me një partner të ri, por është parë me dy djemtë e saj Milan, 10 vjeç dhe Sasha, 8 vjeç të shijojnë disa ditë pushimesh në brigjet e Miami Beach. Këngëtarja dukej e lumtur duke kaluar pak kohë cilësore me dy fëmijët e saj, të cilët i ka me ish-partnerin Gerard Pique.

Ajo ka pasur një sezon veror të ngarkuar me koncertet, madje Shakira do të bëjë histori me pjesëmarrjen e saj në “Video Music Awards 2023” që do të zhvillohet më 12 shtator.

Sakaq kohët e fundit ajo është përfolur për një romancë me Lewis Hamilton dhe sipas burimeve për një gazetë katalanase pohuan se dyshja po ecnin përpara me marrëdhënien e tyre.

Gjatë muajve të fundit, ajo dhe Hamilton, u panë në një jaht me miqtë si dhe takime në Grand Prix të Britanisë dhe në një klub nate së bashku.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME