Categories Lajme

FOTO/ Mozzik e Getinjo e ironizuan për lidhjen e saj të re, ja si u përgjigjet Loredana

Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi vetëm disa ditë më parë ua ka vënë ‘kapakun’ zërave duke konfirmuar lidhjen me futbollistin e njohur gjerman, Kerem Adeyemi.

Mirëpo së fundmi rreth këtij lajmi ka reaguar ish-partneri i Loredanës, Mozzik me të cilin ajo ka dhe një vajzë, Hanën.

Reperi ka postuar në Instagram një foto në një fushë sporti dhe krahas saj ka bërë një shkrim ‘thumbues’.

Vallaj që sot me Bayernin”, ka shkruar reperi duke ironizuar kështu nënën e vajzës së tij.

Për të mos mjaftuar kjo edhe ish-kunati i Loredanës, Getinjo dha një koment ironizues për lidhjen e reperes.

‘‘Kurr se la pa e rregulluar punen me t’shti n’Bayern me lujt, Maje mend heheheheh”, ka shkruar Getinjo.

Ndonëse lidhja e reperes u komentua shumë në rrjet, Loredana ka postuar një foto në Instagram, duke treguar se është shumë e lumtur krah të dashurit të ri që ia ka ‘rrëmbyer’ zemrën.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Pas radhës kilometrike të mjeteve, hiqet përkohësisht pagesa në autostradën Thumanë-Kashar

Pas skandalit të mëngjesit të sotëm me trafikun kilometrik nga aksi Thumanë-Kashar, mësohet se është…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vihen nën kontroll flakët në Llogara, drejtori i zjarrfikëses: Zjarri patjetër që ka dorën e njeriut

Zjarri që ra pasditen e djeshme në Llogara është vënë nën kontroll, ndërsa po punohet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Detaje/ Euro, blloqe dhe telefona, çfarë iu sekuestrua Beqajt dhe bashkëpunëtorëve pas kontrollit në banesë dhe zyrë

Pas më shumë se një viti hetimesh, ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj është vënë sot…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

SPAK rëndon pozitën e ish-kryebashkiakut Jorgo Goro, sekuestrohen 4 ha tokë në Himarë

Rëndohen akuzat ndaj Jorgo Goros, tashmë në burg. Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Tentuan të trafikonin kokainë nga Amerika Latine, si ranë në pranga 3 shqiptarët në Itali

Një tjetër goditje e rëndësishme ndaj trafikut të drogës është kryer Guardia di Finanza e…

LEXO ME SHUME