Categories Lajme

VIDEO/ Portugezi që vrau Ardian Nikulajn, përshëndeti në shqip biznesmenin për ta bërë konfuz

Ky është portugezi, Ruben Saraiva vrasësi i biznesmenit Ardian Nikulaj. Saraiva në momentin kur ka hyrë në lokalin ku ekzekutoi ka përdorur një përshëndetje në shqip drejtuar biznesmentit Nikulajt. “Si je?” është fraza që ka përdorur Saraiva me qëllim për të bërë konfuz viktimën dhe dëshmitarët në lokal.

Ruben Saravia, portugezi që ekzekutoi biznesmenin Ardian Nikulaj shfaqet në pamjet e siguruara nga Report TV disa momente para krimit të rëndë. Siç shihet edhe në video, Saravia në ambientet e jashtme të hotelit të Nikulajt është kthyer mbrapsht nga rruga që po ndiqte para se të hynte në lokalin ku ekzekutoi me 7 plumba 51 vjeçarin.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

‘Metamorfoza’, arrestohet vëllai i Enver Stafukës, të rrëmbyerit dhe të zhdukurit në 2015

Policia e Shtetit ka arrestuar edhe Naim Stafukën, pjesë e operacionit “Metamorfoza” ku me kërkesë…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Media italiane: Rërë e butë, ujë i kristaltë dhe peizazhe që të lë pa frymë i shijoni në plazhet e Shqipërisë

Media italiane “Skyscanner” ka vlerësuar plazhet e Shqipërisë duke ftuar turistët që t’i kthejnë sytë…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Marrëveshja për pensionet me Italinë: Ja si bëhet llogaritja e kontributeve

Ratifikimi i marrëveshjes së rëndësishme për pensionet me shtetit italian ishte tema e ditës në…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Kapet 27-vjeçari që kultivoi kanabis në pyll

Një 27-vjeçar me iniciale A.B. në fshatin Rehovë të Skraparit u arrestua për kultivim të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Kallëzohet shefi i Komisariatit të Lezhës, Dyshohet se ngacmoi agjenten e krimeve

Kallëzohet për ngacmim seksual shefi i Komisariatit të Lezhës Agim Hoxha. Dyshohet se Hoxha ka…

LEXO ME SHUME