Categories Showbiz

FOTOT/ Çfarë zgjodhën VIP-at në dasmën e Arminës dhe Shkëlzenit, detaji që u vu re në veshjet e tyre

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzuan dashurinë e tyre shumëvjeçare në martesë mbrëmjen e djeshme.

Ata zgjodhën shtatorin pasi siç ka thënë blogerja, vjeshta është stina e preferuar e të dyve.

Në dasmën që u mbajt në Shijak morën pjesë rreth 300 të ftuar, mes të cilëve shumë personazhe të njohur.

Krahas personazheve të njohur të ekranit, nuk munguan dhe shumë figura politike.

Dalina Buzi, Ermal Mamaqi, Amarda Toska, Rudina Hajdari, Julian Deda, Valdrin Sahiti, Olta Gixhari, Agnesa Vuthaj, Erla Mëhilli, Eranda Libohova, Floriana Garo, Albana Vokshi dhe shumë të tjerë.

Ajo që u vu re mes personazheve publike ishin veshjet që kishin zgjedhur pasi pjesa më e madhe kishin zgjedhur ngjyrën e zezë.

Megjithatë, nuk dihet nëse ishte një rastësi apo ka qenë kodi i veshjes. Sakaq, siç vihet re nga postimet në rrjete sociale, shumë dasmorë të tjerë kishin zgjedhur ngjyra të tjera.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

I mori 5 mijë euro dhe u zhduk, historia plot mistere e burrit italian që mendonte se fliste me Dua Lipën, familja asnjë kontakt me të …

Një mister ka pushtuar mediat e opinionin Italian dhe ka të bëjë me zhdukjen e…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Si e pranuan prindërit e Bardhit? Sara: Dreqi e mori, jam Miss Globe! Ekselente dhe super e…

Sara Gjordeni, ish-banorja e BBV3 ka zhvilluar një mini-intervistë me fansat e saj në Instagram.…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Egla nis sërish debatet, shpërthen në ofendime ndaj Françeskës

Egla Ceno e ka nisur ditën e sotme me një debat me Françeska Muratin. Kjo…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

A priste që Meritoni të linte shtëpinë pas eleminimit të saj? Ilnisa Agolli flet për herë të parë pas daljes nga BBVIP 3…

Ilnisa Agolli, një prej banoreve më të përfolura të Big Brother VIP 3, e cila…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Jam i gatshëm për çdo gjë”/ Egla rikthehet bashkë me debate në BBV3, kërcënon banorin

Egla Ceno është përballur sërish me banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP3”, pas 7…

LEXO ME SHUME