Categories Lajme

Gjenden të pajetë në banesë çifti i të moshuarve në Greqi!

Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e sotme në ditën e Krishtlindjes në Greqi. NJë çift të moshuarish janë gjetur të pajetë në banesën e tyre.

Mediat fqinje shkruajnë se i moshuari 95-vjeçar dhe bashkëshortja e tij 92-vjeçare, janë konstatuar të pajetë pasditen e sotme nga fqinjët e tyre.

Nga informacionet e para, shkak i vdekjes dyshohet të jetë bërë tymi i shkaktuar nga mangalli që përdornin për ngrohje në shtëpi. Autoritetet kanë nisur hetimet për përcaktuar shkakun e plotë të kësaj ngjarje.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Horoskopi për ditën e Premte, 19 Prill 2024

Dashi Do të jeni të shqetësuar për shkak të disa debateve që keni pasur së…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

‘Koka’ e mafias/ Prokuroria ekuadoriane lidh shqiptarin Dritan Gjika dhe 4 persona të tjerë me pastrimin e 31 milionë dollarëve

Një gjykatës kundër korrupsionit vendosi të lidhë këtë të enjte, pesë persona të tjerë me…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vrasja e Gentian Bejtjas: Zbulohet një mjet tjetër i autorëve, dyshohet ka lëvizur drejt Kamzës

Hetimet për vrasjen e Gentian Bejtajt të kryer më 15 mars të këtij viti, kanë…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Shqipëria e 6-ta në Evropë për aksidentet, ekspertët: Shkak, sinjalistika në rrugë

Raporti më i fundit i Institutit Europian të statistikave e rëndit vendin tonë të gjashtin…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Dyshohet se dhunoi bashkëshorten e tij, arrestohet 62-vjeçari në Korçë

Policia në Korçë ka arrestuar një 62-vjeçar, pasi dyshohet se ka dhunuar bashkëshorten e tij.…

LEXO ME SHUME