Categories Showbiz

Habit Stresi: Shokët e ngushtë duan të më martojnë sepse unë ia kam…

Reperi i njohur Stresi ka qenë i ftuar në rubrikën e “E Diell”, “Mos i bjer me top”, ku i pyetur se me kë nga femrat nuk do martohej kurrë, ai u përgjigj Zhaklina Lekatari.

Ndërsa përsa i përket jetës së tij personale dhe nëse do martohej apo jo, Stresi tregon se shokët e tij po mundohen që ta martojnë, por është çështje fati. Sipas tij kur t’i vijë fati dhe ai do martohet.

Ronaldo Sharka: Nënat shqiptare të duan shumë, një hall tjetër kanë këto nënat shqiptare. Kur do martohesh o Stres? Studio e “Përputhen” është këtu afër.

Stresi: Unë nuk përputhem kollaj, të them të drejtën edhe shokët e ngushtë po mundohen shumë për mua. Kam tre shokë që i kam shumë të afërt dhe arsyeja pse ata janë me fëmijë sot, jam unë. Unë i kam njohur me vajzat sepse për shokët e mi jam munduar t’i gjej vajza shumë të mira dhe të tre sot janë prindër dhe unë i shoh. Unë nuk e di, është fat, varet…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Legalizimi i kanabisit, Albi: Lejimi mund të sjellë minimizim përdorimi (Video)

Pas sfidës që produksioni vuri përballë banorët e shtëpisë, kanë nisur debatet mes çifteve lidhur…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

BAFTA Awards 2024, lista e plotë me filmat dhe aktorët më të mirë të vitit të kaluar

BAFTA Awards 2024 – ngjarje kjo që nderon filmat dhe aktorët më të mirë të…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Ikja jote më la pa frymë”, Eni Çobani humb njeriun e shtrenjtë

Një njeri shumë i shtrenjtë për Eni Çobanin është ndarë nga jeta. Juristja ka bërë…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Dashnor Diko futet në BBV me një karrocë me banane: Mos e neglizhoni këtë frut, ju mbyll gojën (Video)

Një ditë aspak e zakontë ishte kjo e sotmja në ‘Big Brother VIP 3’, teksa…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Rita Lati hyn në Big Brother Vip/ Si reagon Roza?

Vëllai i Madh i ka vendosur banorët në një sfidë shumë të vështirë këtë herë.…

LEXO ME SHUME