Categories Lajme

Horoskopi ditor, 22 korrik 2023

Dashi

Marsi do jetë planeti më i favorshëm gjatë kësaj dite për jetën tuaj në çift. Ai do iu nxitë të tregoheni më tolerantë me partnerin/en dhe t’i pranoni edhe gabimet që do bëni. Nëse jeni ende beqarë duhet të mos iu besoni të gjithë personave që do iu vijnë rrotull. Në planin financiar mos bëni sakrifica të mëdha për të përmirësuar buxhetin.

Demi

Ditë harmonike dhe e mbushur me gëzim kjo për gjithë të dashuruarit. Askush nuk do arrije ta prishë atmosferën e ngrohtë dhe ju do dashuroheni ashtu si do e ndjeni. Beqarët nuk duhet t’i besojnë askujt sot sepse do lëndohen pa masë. Financat nuk do kenë asnjë problem. Situata do jete përgjithësisht e qëndrueshme.

Binjakët

Edhe gjatë kësaj dite do përballeni me vështirësi të shumta në jetën tuaj në çift dhe debatet nuk do kenë të sosur. Si ju ashtu edhe partneri/ja do tregoheni kokëfortë dhe nuk do toleroni aspak. Beqarët do kenë vetëm takime pa të ardhme. Financat do kërkojnë më tepër përkujdesje dhe maturi.

Gaforrja

Nëse jeni në një lidhje duhet të prisni edhe disa ditë para se të merrni vendime të mëdha. Sot nuk është momenti i duhur, kështu që bëni gjërat e zakonshme. Beqarët do ndeshen me një person joshës, por që në të vërtetë nuk vlen aspak. Në planin financiar duhet të reflektoni njëqind herë para se të bëni çdo shpenzim.

Luani

Bëni shumë kujdes me xhelozinë e tepruar gjatë kësaj dite sepse atmosfera në çift mund të ndërlikohet së tepërmi. Tregohuni më tolerantë dhe të kuptueshëm. Beqarët do pëlqejnë shumë persona, por asnjeri nuk do interesohet për ta. Në planin financiar nuk duhet të ndërmerrni rreziqe të mëdha vetme për ta përmirësuar situatën.

Virgjëresha

Ditë e mirë për të sqaruar të gjitha mosmarrëveshjet me partnerin/en gjatë kësaj dite. Të dy do i kuptoni gabimet që keni bërë dhe do premtoni që nuk do i përsërisni kurrë më. Beqarët duhet të ndryshojnë pamjen e tyre nëse duan të bien në sy. Në planin financiar do rrezikoni shumë po kryet investime të pamatura.

Peshorja

Çiftet do shkojnë nëpër festa të këndshme të organizuar nga miqtë dhe do kalojnë momente më te këndshme në krahët e partnerit/es. Nëse jeni beqarë do filloni aventura kalimtare gjatë kësaj dite, por emocionet do jenë me të vërtetë të papërshkrueshme. Financat nuk do jenë të mira. Kujdes.

Akrepi

Ditë shumë e qetë dhe pa asgjë të veçante kjo e sotmja për të dashuruarit. Shfrytëzojini për të folur seriozisht mbi disa tema që iu kanë shqetësuar prej kohësh sepse partneri/ja do jetë më i gatshëm për të bashkëpunuar. Beqarët do kenë dashuri me shikim të parë. Në planin financiar gjendja do jetë e qëndrueshme.

Shigjetari

Partneri/ja ka shumë mundësi t’iu bëjë një propozim serioz gjatë kësaj dite dhe gjithçka do ndryshojë për ju. Mendohuni mirë para se të jepni përgjigjen përfundimtare. Beqarët duhet të mos nxitohen të krijojnë menjëherë një lidhje. Në planin financiar asgjë nuk do shkojë ashtu si keni dëshiruar, bëni kujdes.

Bricjapi

Do jeni mjaft sensualë gjatë kësaj dite dhe do e bëni partnerin/en të ridashurohet me ju. Në mbrëmje emocionet do jenë akoma më të forta sesa mendonit. Beqarët duhet ta heqin turpin dhe të bëjnë ato që ndiejnë pa menduar se çfarë do thonë të tjerët. Financiarisht do keni goxha ndryshime.

Ujori

Keqkuptimet në çift do jenë të shumta gjatë kësaj dite dhe për pasojë debatet nuk do kenë të ndalur. Do trishtoheni së tepërmi dhe nuk do dini çfarë të bëni më parë. Beqarët do jenë më të qartë për atë që duan të bëjnë dhe do ia plotësojnë dëshirat vetes. Fale ndikimit të Diellit ne planin financiar situata do fillojë të përmirësohet.

Peshqit

Jeta juaj në çift do jetë më e kënaqshme gjatë kësaj dite. Do keni më tepër kohë të lirë dhe do qëndroni më tepër me atë që dashuroni. Ambienti do jetë romantik. Beqarët do takojnë rastësisht një person për të cilin do iu rrahë zemra shumë fort. Në planin financiar duhet të reflektoni me kujdes para se të hidhni çdo lloj hapi.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Pas radhës kilometrike të mjeteve, hiqet përkohësisht pagesa në autostradën Thumanë-Kashar

Pas skandalit të mëngjesit të sotëm me trafikun kilometrik nga aksi Thumanë-Kashar, mësohet se është…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vihen nën kontroll flakët në Llogara, drejtori i zjarrfikëses: Zjarri patjetër që ka dorën e njeriut

Zjarri që ra pasditen e djeshme në Llogara është vënë nën kontroll, ndërsa po punohet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Detaje/ Euro, blloqe dhe telefona, çfarë iu sekuestrua Beqajt dhe bashkëpunëtorëve pas kontrollit në banesë dhe zyrë

Pas më shumë se një viti hetimesh, ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj është vënë sot…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

SPAK rëndon pozitën e ish-kryebashkiakut Jorgo Goro, sekuestrohen 4 ha tokë në Himarë

Rëndohen akuzat ndaj Jorgo Goros, tashmë në burg. Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Tentuan të trafikonin kokainë nga Amerika Latine, si ranë në pranga 3 shqiptarët në Itali

Një tjetër goditje e rëndësishme ndaj trafikut të drogës është kryer Guardia di Finanza e…

LEXO ME SHUME