Categories Lajme

Horoskopi ditor, e hënë 12 nëntor 2018

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 12 nëntor 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Dashi

Dedikojani këtë ditë zgjidhjes së disa problemeve të paparashikuara, të cilat ju kanë bllokuar. Parashikohen mundësi shumë të mira profesionale. Pas pune, merrni më shumë kohë për të menduar për veten dhe për tu relaksuar më shumë në shoqërinë e partnerit/es.

Demi

Po merrni një rol të rëndësishëm i cili do ju lejojë që të jeni autoritarë dhe të vendosur në vendin e punës. Megjithatë shmangni çdo lloj sjellje tendencioze ndaj kolegëve tuaj, pasi do të keni nevojë për ta për të çuar deri në fund një projekt të ri.

Binjakët

Do të jeni shumë dembel dhe kjo gjë do të reflektohet edhe në punë. Nëse ka disa dyshime apo pyetje të cilave nuk arrini ti jepni përgjigje në raportin në çift, horoskopi i kësaj dite, sugjeron që të diskutoni drejtpërdrejtë me partnerin/en.

Gaforrja

Parashikohet një ditë e cila do të eliminojë gjithë nervozizmin, duke e bërë më të qetë javën në vijim. Megjithatë ka disa keqkuptime në familje, të cilat duhen zgjidhur sa më parë.

Luani

Ky është një moment shumë i mirë për të ndërmarrë strategji të reja pune, të cilat do ju lejojnë që të përshpejtoni ritmet e punës lidhur me një projekt të ri. Kjo do të jetë një periudhë intensive edhe nga pikëpamja sentimentale, ku parashikohet të ketë sqarime.

Virgjëresha

Kjo ditë do të jetë mjaft interesante për të lënë mënjanë të gjitha çështjet burokratike profesionale, të cilat gjatë ditëve të fundit ju kanë acaruar pa masë. Mbrëmja parashikohet të jetë e mbushur me emocione të forta dhe tundime.

Peshorja

Parashikohet një ditë e mbushur me sukses, e cila do të kërkojë që të bëni disa sakrifica për të marrë atë që dëshironi. Këshillohet që mbrëmjen ta lini të lirë, në mënyrë që ta kaloni në qetësi me partnerin/en, ku romanticiteti nuk do të mungojë.

Akrepi

Shmangni absolutisht përfshirjen në debate të cilat ju bëjnë agresiv. Duhet të bëni një rishikim më të mirë të gjithë raporteve tuaj ndërpersonale dhe sentimentale, si dhe mbyllni një raport i cili ju shkakton siklet.

Shigjetari

Parashikohen mundësi shumë të mira për rezervat tuaja financiare dhe kjo gjë do ju lejojë që të nisni planifikimet për strategji dhe projekte të reja për muajt e ardhshëm. Në dashuri do të merrni përgjigje të rëndësishme.

Bricjapi

Mund të hasni në disa vështirësi në realizimin e disa prej projekteve tuaja të fundit, ndoshta për shkak të mungesës së mbështetjes së duhur. Për këtë arsye horoskopi i kësaj të hëne, ju fton që të jeni më miqësor me aleatët që ju rrethojnë.

Ujori

Marrja përsipër e përgjegjësive të reja, do ju lejojë që të mbyllni përfundimisht disa situata që vetëm zvarriten por që ju kanë vënë nën presion. Në dashuri do të jeni më të kuptueshëm dhe të gatshëm, ku do të jeni të vendosur që të forconi raportet e lindura prej pak kohësh.

Peshqit

Mos i vendosni limite krijimtarisë suaj, pasi gjatë kësaj të hëne do të keni mundësi që të shtini në dorë shumë nga projektet tuaja. Në dashuri do të jeni më të pavarur.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Pas radhës kilometrike të mjeteve, hiqet përkohësisht pagesa në autostradën Thumanë-Kashar

Pas skandalit të mëngjesit të sotëm me trafikun kilometrik nga aksi Thumanë-Kashar, mësohet se është…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vihen nën kontroll flakët në Llogara, drejtori i zjarrfikëses: Zjarri patjetër që ka dorën e njeriut

Zjarri që ra pasditen e djeshme në Llogara është vënë nën kontroll, ndërsa po punohet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Detaje/ Euro, blloqe dhe telefona, çfarë iu sekuestrua Beqajt dhe bashkëpunëtorëve pas kontrollit në banesë dhe zyrë

Pas më shumë se një viti hetimesh, ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj është vënë sot…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

SPAK rëndon pozitën e ish-kryebashkiakut Jorgo Goro, sekuestrohen 4 ha tokë në Himarë

Rëndohen akuzat ndaj Jorgo Goros, tashmë në burg. Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Tentuan të trafikonin kokainë nga Amerika Latine, si ranë në pranga 3 shqiptarët në Itali

Një tjetër goditje e rëndësishme ndaj trafikut të drogës është kryer Guardia di Finanza e…

LEXO ME SHUME