Categories Lajme

Horoskopi ditor për nesër, e Mërkurë 29 Maj 2024

Dashi

Një ditë e mirë kjo e mërkurë për të lindurit e kësaj shenje. Planetet do të kenë ndikim pozitiv gjatë ditës, duke ju dhuruar gjallëri dhe energji. Kjo ditë do të jetë mjaft e mirë për të nisur edhe projektet tuaja që presin prej kohësh. Hëna ju sugjeron që të vlerësoni prioritetet tuaja dhe me shumë vëmendje.

Demi

Juve ndiheni disi të pasigurt në këtë ditë. Duhet të ndryshoni dhe të ndiheni të sigurt në vetvete. Ka ardhur momenti të planifikoni hapat tuaj të ardhshëm, ata që kanë vërtetë rëndësi. Në fushën e dashurisë, do të përfshiheni nga emocione të forta. Kujdes me financat.

Binjakët

Kjo e mërkurë do jetë e mbushur me dyshime dhe re të shumta përreth jush. Do jeni kaq konfuz sa që nuk do dini si të veproni. Do e shikoni çdo gjë nga një këndvështrim tjetër dhe pengesat dhe situatat nuk mund t’iu shqetësojnë më shumë se kaq.

Gaforrja

Një ditë relativisht e mirë kjo për të lindurit e kësaj shenje. Në qiellin tuaj gjithçka do të hapet. Planetet ju këshillojnë që të vlerësoni më mirë prioritetet dhe të përfundoni ato gjëra që nuk presin, ndonëse do ju duhet shumë përkushtim. Kujdes me shpenzimet.

Luani

Një ditë mjaft e mirë për të lindurit e shenjës së Luanit. Kjo ditë do ju dhurojë një dritë të veçantë. Yjet në bashkëpunim me planetet do ju ndihmojnë që të përballoni sa më lehtësisht çdo problem që mund t’iu dalë përpara. Do të ndiheni energjik.

Virgjëresha

Nuk do të ndjeheni fort mirë këtë ditë. Planetet sugjerojnë relaks pasi e mërkura juaj do jetë e mbushur me shqetësime. Shqetësimet me të cilat do të përballeni, do të komplikojnë sjelljen tuaj gjatë gjithë ditës. Por, gjithsesi situate do të ndryshojë shpejt.

Peshorja

Një ditë e mirë për Peshoret kjo e mërkurë. Do të jeni emblemë e harmonisë, në çdo pikëpamje. Këshillohet që të kaloni më shumë kohë me partnerin tuaj dhe dita do të shkojë më së miri. Financat duken drejt përmirësimit.

Akrepi

Një ndër shenjat më me fat këtë ditë. Mund të themi se Akrepët do jenë të favorizuarit e kësaj dite. Planetët do jenë në anën tuaj dhe do ju japin mundësinë që të prisni çdo mundësi që do ju jepet. Do të arrini të realizoni synimet tuaja. Edhe financat duken mirë.

Shigjetari

Një ditë me angazhim kjo e mërkurë. Sot do t’i përkushtoheni prioriteteve tuaja. Do të ketë disa gjëra të cilat nuk do mund ti delegoni. Me kalimin e orëve do të relaksiheni, ndoshta në shoqërinë e partnerit apo të miqve tuaj më të dashur.

Bricjapi

Një ditë jo e mirë kjo e sotmja. Kundërshtitë e Neptunit me Saturnin do të bëhen bashkë, duke ju krijuar jo pak pengesa. Mundohuni të ruani durimin për të mos u ngatërruar mes vështirësive, të cilat zor se do i menaxhoni.

Ujori

Në sajë të ndikimit të Hënës do të fitoni disa siguri më shumë. Mundohuni të fitoni dashurinë e njerëzve tuaj të dashur, duke nxjerrë në pah vlerat që mund ti keni lënë në hije. Kujdes me shpenzimet.

Peshqit

Një ditë disi e mërzitshme kjo e sotmja në disa aspekte. Lërini ndikimet e Hënës, që mos të ndikojnë tek ju. Bëni kujdes ndaj acarimeve të mundshme, tregohuni më të maturuar dhe më të dashur, në mënyrë që të mos rrezikoni. Gjërat do të zgjidhen. Kujdes me financat.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Pas radhës kilometrike të mjeteve, hiqet përkohësisht pagesa në autostradën Thumanë-Kashar

Pas skandalit të mëngjesit të sotëm me trafikun kilometrik nga aksi Thumanë-Kashar, mësohet se është…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vihen nën kontroll flakët në Llogara, drejtori i zjarrfikëses: Zjarri patjetër që ka dorën e njeriut

Zjarri që ra pasditen e djeshme në Llogara është vënë nën kontroll, ndërsa po punohet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Detaje/ Euro, blloqe dhe telefona, çfarë iu sekuestrua Beqajt dhe bashkëpunëtorëve pas kontrollit në banesë dhe zyrë

Pas më shumë se një viti hetimesh, ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj është vënë sot…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

SPAK rëndon pozitën e ish-kryebashkiakut Jorgo Goro, sekuestrohen 4 ha tokë në Himarë

Rëndohen akuzat ndaj Jorgo Goros, tashmë në burg. Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Tentuan të trafikonin kokainë nga Amerika Latine, si ranë në pranga 3 shqiptarët në Itali

Një tjetër goditje e rëndësishme ndaj trafikut të drogës është kryer Guardia di Finanza e…

LEXO ME SHUME