Categories Lajme

Horoskopi për ditën e sotme, e Diel 5 Shkurt 2023

Dashi

Ditën e sotme do të keni pak nervozizëm ndaj dhe kujdes me marrëdhëniet me të tjerët pasi kjo mund të ndikojë jo mirë për ju. Është një kohë kur ndiheni të bllokuar si nga pikëpamja sentimentale ashtu edhe nga puna, por kjo periudhë do të kalojë shpejt.

Demi

Shijoni pak relaksim me të dashurit tuaj të zemrës këtë të diel sepse keni nevojë për to. Në punë është një kohë e mirë për t’u përfshirë dhe për të bërë plane për të ardhmen.

Binjakët

Ka ardhur koha të qartësoni sadopak zemrën tuaj dhe nëse ka diçka që nuk shkon me dashurinë, flisni. Në punë, kushtojini vëmendje sferës ekonomike.

Gaforrja

Në dashuri gjithçka nuk po shkon ashtu siç do të doje, por përpiqu të kuptosh se për kë rreh vërtet zemra jote. Në punë, vullneti për të bërë është i madh dhe suksesi është me të vërtetë afër.

Luani

Shijoni këtë ditë për të “rimbushur bateritë” tuaja emocionale së bashku me partnerin/en tuaj. Për sa i përket punës, gjithçka po shkon mirë por kujdes mos e teproni.

Virgjëresha

Bëni kujdes sepse kjo ditë hëne e kundërt sjell disa probleme në dashuri. Për sa i përket punës, mund të arrini shumë në këtë periudhë, vazhdoni të punoni shumë.

Peshorja

Peshore e dashur, në dashuri duhet të nxirrni gjithë durimin tuaj sepse mund të ketë grindje. Në punë, nëse nuk jeni të kënaqur, ndryshoni.

Akrepi

Kjo e sotmja është një ditë e bukur për dashurinë ndaj organizoni diçka të këndshme për partnerin tuaj. Në punë gjithçka shkon mirë.

Shigjetari

Hëna e kundërt sjell pak trazira në dashuri, ndaj bëni kujdes që të mos grindeni me partnerin për asgjë. Në punë, përpiquni të “rimbushni bateritë”.

Bricjapi

Për ndjenjat kjo ditë është paksa e përmbajtur, por kujdes që të mos bini në shumë mendime negative. Ka shumë lodhje në punë.

Ujori

Këtë të diel përpiquni t’i kushtoni më shumë kohë dashurisë dhe nëse ka dikë që ju pëlqen, tregojini. Në punë jeni në një fazë ndryshimesh të mëdha.

Peshqit

Shumë lajme të bukura vijnë në dashuri, por mos kini frikë prej tyre. Gjithçka po shkon mirë në punë ndaj jini krenarë për veten tuaj.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME