Categories Lajme

Iku të kulloste bagëtinë, zhduket bariu në Finiq, Policia dhe familjarët në kërkim (EMRI)

Një 69-vjeçar nga fshati Dhivër në Finiq, ka humbur kontaktet me familjarët gjatë mbrëmjes së sotme.

Bëhet fjalë për shtetasin Taqi Bërxulla i cil ka dalë për të kullotur bagëtitë, por nuk është kthyer më. Mësohet se bagëtitë janë kthyer në shtëpi, ndërkohë bariu 69-vjeçar rezulton i humbur.

Familjarët të shqetësuar, kanë pyetur fqinjët dhe barinj të tjerë nëse e kishin parë kryefamiljarin por ata thanë se nuk e kishin parë.  Policia dhe banorë të zoëns janë angazhuar për gjetjen e 69-vjeçarit.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Vrasja e biznesmenit Edmond Papa, Gjykata e Tiranës refuzon kërkesën e dy autorëve të dyshuar për gjykim të shkurtuar

Gjykata e Tiranës ka refuzuar kërkesën për gjykim të shkurtuar të Andrew Bodes dhe Albano Velos,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Sekuestrohen pasuri me vlerë 300 mijë euro në Tiranë! Ja kujt i përkasin

Një pasuri me vlerë 300 mijë euro është sekuestruar, pasi dyshohet se e kanë burimin…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Akuzohet për shpërdorim detyre, pezullohet efektivi në Vlorë

Pezullohet efektivi në Vlorë. Mësohet se nënkomisari me inicialet M.Q., akuzohet për shpërdorim detyre. “Agjencia…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

N*do në Durrës, turisti përfundon në Polici

Një turist është bërë lajm në Durrës dhe ka shqetësuar komunitetin. Me çantë pas shpine,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Hajduti vjedh çantat dhe paratë nga makina e turistit në Vlorë, arrestohet 36-vjeçari

Vodhi një shumë parash dhe sende personale, në një automjet të parkuar, identifikohet, kapet dhe…

LEXO ME SHUME