Categories Lajme

Indi \ Nusja vret në gjumë vjehrrën, iu fut në shtëpi dhe u maskua si hajdut…

Në Indi një 27-vjeçare vrau vjehrrën e saj duke u paraqitur si hajdut. Me shpresën për të mbetur e pandëshkuar, ajo u maskua si burrë dhe organizoi një grabitje.

Pasi hyri fshehurazi në shtëpinë e nënës së bashkëshortit të saj, 27-vjeçarja e maskuar e sulmoi viktimën në gjumë, aq egërsisht sa e çoi në vdekje. Pastaj ajo i rrëmbeu bizhuteritë te moshuares dhe iku. Më pas vjehrra ka ndërruar jetë pasi është dërguar në spital.

Policia e cila arrestoi nusen as 24 orë pas aktit teksa sqaroi se identifikimi i gruas u bë falë regjistrimeve të kamerave të vëzhgimit.

Episodi ndodhi në shtetin jugor indian të Tamil Nadu. Pas disa vitesh bashkëjetesë të trazuar mes vjehrrës dhe nuses, djali i viktimës ishte shpërngulur me gruan dhe fëmijët në një shtëpi afër të prindërve të saj.

Sipas disa dëshmitarëve, dhjetë ditë para vrasjes ka pasur një debat të rëndë të fundit mes dy grave dhe ndoshta ka qenë shkas për planin që çoi në krim.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME