Categories Lajme

Ishte denoncuar e zhdukur prej dy vitesh, gjendet në Fier 32-vjecarja nga Lushnja

Është gjetur pas më shumë se dy vitesh e humbur shtetasja Etleva Biçaku.

Në 23 janar të vitit 2021, Biçaku u deklarua e zhdukur nga familjarët e saj, të cilët nuk ndalën kërkimet për të. Mësohet se Biçaku është gjetur ditën e sotme në fshatin Libofshë të Fierit, ndërsa aktualisht ndodhet në komisariatin e policisë në këtë qytet, në pritje të familjarëve të saj.

Biçaku ishte ndarë pas një martese gjashtë vjeçare në momentin që u zhduk. Ajo vuante nga depresioni dhe kishte qëndruar për disa kohë e shtruar në Spitalin e Elbasanit.

Familjarët dyshonin se ajo mund të ishte mbytur në lumin Shkumbin, pranë banesës së tyre. Ata e kërkuan përmes disa emisioneve televizive si dhe duke kërkuar ndihmën e qytetarëve në rrjetet sociale.

Për fat të mirë ajo është gjetur shëndoshë, ndërsa mbetet e paqartë se ku ka qëndruar gjatë këtyre dy viteve.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME