Categories Lajme

Kandidati i pavarur për bashkinë Sarandë flet për VloraNews

Flet kandidati i pavarur për bashkinë Sarandë,Gjergji Mërkuri. Jam me qytetarët, krah tyre dhe do të fitojmë sëbashku.Nuk ka asnjë forcë që e ndal fitoren tonë.

Kemi të gjithë mbështetjen e Sarandës,Ksamilit,Gjashtës,Cukës,Shelegarit dhe Berdeneshit.

Asnjë presion nuk pengon dot vullnetin e votuesve më 14 maj theksoi Gjergji Mërkuri i rregjistruar tashmë si kandidat i pavarur për bashkinë Sarandë.

Në këtë qytet janë 4 kandidat për kreun e bashkisë. PS kandidon me Oltion Caci,grupi i Rithemelimit me Ardit Cikuli dhe PD e Alibeajt me Skënder Muco si dhe kandidati Pavarur Gjergji Mërkuri.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME