Categories Lajme

Kapet i arratisuri nga burgu, i kishin mbetur edhe 22 ditë dënim

Një i arratisur nga burgu është prangosur nga Policia e Tiranës.

Sipas burimeve të Policisë Vendore, mësohet se u ndalua personi në kërkim K. D., 29 vjeç, banues në Tiranë, sepse Gjykata e Shkallës së Parë Tiranë e ka dënuar me 10 muaj burg, ku i kanë mbetur për të vuajtur dhe 22 ditë, për veprën penale “Largim i të burgosurit nga vendi i qëndrimit”.

Komisariati i Policisë Nr. 4

Më datë 15. 11. 2018, u ndalua shtetasi në kërkim K. D., vjeç 29, banues në Tiranë, sepse Gjykata e Shkallës së Parë Tiranë e ka dënuar me 10 muaj burg, ku i kanë mbetur për të vuajtur dhe 22 ditë, për veprën penale “Largim i të burgosurit nga vendi i qëndrimit”. Neni 323/1 Kodit Penal.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Pas radhës kilometrike të mjeteve, hiqet përkohësisht pagesa në autostradën Thumanë-Kashar

Pas skandalit të mëngjesit të sotëm me trafikun kilometrik nga aksi Thumanë-Kashar, mësohet se është…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vihen nën kontroll flakët në Llogara, drejtori i zjarrfikëses: Zjarri patjetër që ka dorën e njeriut

Zjarri që ra pasditen e djeshme në Llogara është vënë nën kontroll, ndërsa po punohet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Detaje/ Euro, blloqe dhe telefona, çfarë iu sekuestrua Beqajt dhe bashkëpunëtorëve pas kontrollit në banesë dhe zyrë

Pas më shumë se një viti hetimesh, ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj është vënë sot…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

SPAK rëndon pozitën e ish-kryebashkiakut Jorgo Goro, sekuestrohen 4 ha tokë në Himarë

Rëndohen akuzat ndaj Jorgo Goros, tashmë në burg. Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Tentuan të trafikonin kokainë nga Amerika Latine, si ranë në pranga 3 shqiptarët në Itali

Një tjetër goditje e rëndësishme ndaj trafikut të drogës është kryer Guardia di Finanza e…

LEXO ME SHUME