Categories Kuzhina

Green Park Panaja, arsyeja përse duhet të shkoni te resorti

Kur ulemi në restorante dhe kamerieri na vendos përpara menynë, në listë kemi një gamë të gjerë ushqimesh të cilat kuzhina i ofron. Green Park Panaja aty ku cdo gje vjen nga qetesia dhe bukuria e natyres ju ofron cdo gje Tradiconale te trasheguar brez pas brezi. Aty ju presin shefat Foto dhe Taku të cilët kanë qenë mësues kuzhine dhe kanë eksperiencë 30-vjecare në Itali.

Ju mirepret ne cdo kohe me shumllojshmeri ushqimesh, menu tradicionale, toke dhe deti, ambienti me i kendeshm nen gjelberimin e natyres, Mund ta shijoni dreken apo darken tuaj duke u argetuar me femijet tuaj ne natyre Rezervoni dreken/ darken tuaj Green Park Resorti me i mire ne Panaja. Ju mirepresim ne cdo kohe!

Ndërthurja e natyrës mes gatimeve cilësore është një pikë kyçe në servirjen e çdo pjate në Green Park Panaja, çka e bën ushqimin akoma më të shijshëm. Kjo duket qartë tek gatimet e servirura te ky restorant në Panaja.

Në çdo pjatë që përgatitet cilesia, theksi vihet tek cilësia e çdo produkti që përdoret. Të gjitha produktet e detit janë të freskëta dhe zgjidhen me kujdes, gjithashtu dhe mishi është i freskët dhe i zonës tonë. Edhe pse është një restorant shumë afër Vlorës, dhe me cilësi të lartë në cdo aspekt, aty gjenden çmimet më të mira dhe ushqimi është cilësor për të gjitha shtresat”, I cili gatuhet me dru dhe në tava balte, ku nuk mungojnë zogjtë e fshatit te pjekur si i do klienti.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Kuzhina

Kjo picë e shijshme nuk do ju shëndoshë

Nëse hani shpesh pica dhe dëshironi të hiqni qafe sasinë e tepërt të karbohidrateve, kjo…

LEXO ME SHUME
Categories Kuzhina

Video/ Tavë me makarona

Recete nga znj Eneida Përbërësit 300 gr makarona 200 gr mish të grirë 2 qepë…

LEXO ME SHUME
Categories Kuzhina

Qofte me pure patate në furrë…

Qofte me pure patate në furrë . Përbërësit: Për purenë: 1 kg patate 1 gotë…

LEXO ME SHUME
Categories Kuzhina

Qofte me patate

Nuk kanë stinë apo vakt, recetat me qofte janë ‘të mirëpritura’ çdoherë në shtëpitë tona.…

LEXO ME SHUME
Categories Kuzhina

Lulelakër në furrë me salcë beshamel nga zonja Albana

Lulelakër në furrë me salcë beshamel Përbërësit: 1 kg lulelakër 2 lgj gjalpë 3 lgj…

LEXO ME SHUME