Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën nder konkurrentëve që kanë kaluar në shfaqje.

39-vjeçarja doli në skenën e konkursit me një fustan që kishte fytyrat e 168 personave. Këto janë garuesit që kaluan shtatë sezonet e “American Idol”. Siç raportohet nga Katy Perry, u zgjodhën 24 konkurrentët më të mirë nga çdo sezon.

“Mendova se një mënyrë e mirë për të nderuar të qenit këtu do të ishte të vendosja 24 më të mirët e çdo sezoni në skajin tim, në mënyrë që të jenë të gjithë aty”, tha Perry për Entertainment Tonight.

Këngëtarja ka ndarë në llogarinë personale në Instagram disa pamje nga paraqitja e saj në finale. Ai i ka shkruar: “Ja ku jemi… 7 vjet”.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Mes aludimeve se ka pasur diçka jashtë me Romeon, Erjola habit me deklaratën për lidhjen e tij me Heidin…

Erjola Doçi pas aludimeve se ka pasur diçka jashtë me Reomeon dhe pas daljes së…

LEXO ME SHUME