Categories Showbiz

Këto janë detajet që tregojnë se Arbana është ndarë nga bashkëshorti

Ditën e djeshme u përfol se moderatorja Arbana Osmani është duke kaluar një krizë në martesën e saj dhe se ajo dhe bashkëshorti i saj janë në prag të divorcit. Kujtojmë këtu, se Arbana dhe bashkëshorti i saj kanë një lidhje që prej 16 vitesh dhe së bashku kanë edhe një djalë, i cili quhet Jon.

Por Blitz.al ka shkruar se moderatorja nuk jeton më në njejtën shtëpi me partnerin por në një shtëpi më vete, së bashku me djalin. Si dhe  gjatë puntatave më të fundit, Arbana është shfaqur në emision ’Dua të të bëj të lumtur’ pa unazën e martesës në gisht. Ndërsa nga vetë moderatorja deri më tani nuk ka asgjë reagim.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME