Categories Showbiz

“Kishte të dashur shoferin”, habit biznesmeni i njohur: Kamuflohen, ka edhe ministra gay

Biznesmeni Elton Ilirjana i cili ka pranuar orientimin e tij seksual, foli më shumë rreth jetës së tij personale dhe nismave si biznesmen.

Eltoni theksoi së në Shqipëri ka shumë personazhe të njohur, të dyzuar seksualisht madje pohoi se njeh këngëtar e prezantues lajmesh gay. Shkoi më tej duke thënë se edhe një deputet i njohur ka pasur raport homoseksual me shoferin e tij, madje gjithë dikasteri ishte në dijeni.

“Ne kemi këngëtarë që janë gay, stilista që janë gay, prezantuesh lajmësh që janë gay, persona që janë në biznes që janë gay. Unë di që vite më përpara, di që një ministër ishte i kamufluar dhe kishte të dashur shoferin e vet dhe gjithë digasteri e dinte.”- tha ai në emirionin Triokit.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME