Categories Lajme

Konkurrenti i “Përputhen” i shokon të gjithë: Jam baba i dy fëmijëve, e kam djalin 16 vjeç

Albina zhvilloi takimin e radhës jashtë studios së “Për’puthen” me Endin, një nga konkurrentët e rinj, që i është bashkuar programit të dashurisë.

Albina dhe Endi, i njohur ndryshe si Buçi, vendosën të pushonin në një pishinë dimërore. Ata shijuan qëndrimin pranë njëri-tjetrin me rroba banjo.

Buçi: Kështu të pafsha gjithmonëAlbina: Si?

Buçi: Duke buzëqeshur. Nuk të vjen përditë diçka kaq perfekte.

 

 

Albina: Vërtetë?

Albina: Çfarë do të më tregosh më shumë për veten?

Buçi: Që kam zemër të madhe

Albina: Atë e pamë, dhe që ke vend për të gjithë

Buçi: Jo

Albina: Pse e merr për keq…

Buçi: Po për ty, dimë shumë pak

Albina: Unë jam një gocë shumë e mirë, jam fëmija e pleqërisë. Jam pak e llastuar. Jetoj me prindërit e mi, që janë pleq sot

Buçi u ndje komfort me Albinën, aq sa për herë të parë, zbuloi sekretin, që la pa fjalë të gjithë.

“Jam baba i dy djemve”, tha ai në takim.

Buçi: Kam dy çuna. Ti e meriton të ta them. I madhi është 16 vjeç. Jam bërë baba 17 vjeç. Ashtu më erdhën gjëra

Albina: Pse, ka metoda për ta hequr

Buçi: Është dhuratë nga Zoti

Albina: Po djalin e vogël?

Buçi: Është 4 e gjysmë, pesë

Albina: A ke qenë i martuar?

Buçi: E kam pasur shoqe. Isha i vogël, nuk dija gjë.

Albina: Me të njëjtën shoqe e ke? Nuk mendon të kesh gjë me atë gocën

Buçi: Kanë ndodhur gjërat që në 2011

Në studio, konkurrenti rrëfeu se prej pesë vitesh, nuk i takon fëmijët e tij.

“Djemtë sot rrinë me mamanë time. Kam pesë vite pa i takuar, por flas përditë me ta”, tha ai./Tch

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME